Strona główna » Czym charakteryzuje się producent automatyki do bram BFT?

Czym charakteryzuje się producent automatyki do bram BFT?

od dev4
maszyny

Producent automatyki do bram BFT jest na rynku już od 1981 roku. Powstała w miejscowości Thiene i od tego czasu zdążyła posiąść aż 20 filii oraz ponad 530 dystrybutorów działających na terenach ponad 120 krajów. W 2004 roku zagranicznych spółek było zaledwie tylko trzy, jednak w ciągu niecałej dekady liczba wzrosła do dziesięciu. Obrót 100 milionów firma przekroczyła pomiędzy rokiem 2012 a 2013 i był to jeden z wielu większych kroków na ich drodze. Płynnie przeszło przejmowanie najsilniejszych klientów oraz otwarcie filii w Niemczech, co nastąpiło w 2002 roku. Od czasu założenia filii w tym kraju, firma postanowiła zróżnicować wachlarz usług przez nich oferowanych i rozpocząć dostosowywanie ich do każdej kultury, tak aby wszyscy klienci byli maksymalnie zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Producent BFT Deimos

Od roku 2004 firma wchodzi w skład grupy Somfy. To działanie zapewniło im niezbędne przyspieszenie do zdobycia znacznych udziałów w rynku. Dzięki nim również udało stworzyć się ustrukturyzowaną sieć dystrybucji.

Firma wykorzystuje tylko innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania technologiczne. Doprowadzają one dzięki automatykę do niezawodności. Wszystko odpowiada na konkretne potrzeby inwestorów. Systemy idealnie sprawdzą się w każdych obiektach, a szczególnie w komercyjnych, rezydencjalnych oraz mieszkalnych. Wszystkie produkty są bezpieczne, nowoczesne oraz skutecznie działają. Nie gwarantują tylko trwałości, ale także estetyczny wygląd oraz bardzo długą żywotność. Asortyment posiada bardzo ekskluzywne i rozbudowane funkcje. W ofercie firmy BFT Deimos znajduje się automatyka do bram, piloty, lampy, fotokomórki i tym podobne.

Jakie produkty oferuje BFT – Deimos

Tak naprawdę możliwości produktów są bardzo szerokie, a produkty są oferowane w bardzo przystępnych cenach. Klienci mają możliwość zakupu całkowicie kompletnych zestawów automatyki. Jest to dla wielu bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie posiadają przymusu dobierania każdego elementu osobno. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo prostym i wygodnym montażem i nawet jeśli ktoś wcześniej nie miał styczności z montowaniem takich sprzętów, to poradzi sobie doskonale i bez problemu z montażem produktów od BFT. Wszystkie produkty i akcesoria opierają się na inteligentnym zaprojektowaniu i działaniu, co daje klientom gwarancję sprawnego i bezproblemowego zarządzania wybranymi przez siebie systemami. Systemy obsługiwane przez użytkowników są bezawaryjne i łatwe do kontrolowania.

Wyposażając się w produkty marki BFT inwestuje się w swoją niezależność. Sama marka jest bardzo ukierunkowana na potrzeby swoich klientów. Produktów na rynku pojawia się coraz więcej, ponieważ firma ciągle stara się rozwijać swoje dotychczasowe pomysły i stawia je na coraz wyższym poziomie.

Marka BFT charakteryzuje się tym jak bardzo stara się odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów na całym świecie. Nie posiadają jednego powtarzalnego systemu, tylko chcą coraz to bardziej wszystko rozwijać, aby przekonywać do siebie coraz to szersze grono kupujących.

0 Komentarz

Podobne