Strona główna » Jaki ekspres do kawy Jura?

Jaki ekspres do kawy Jura?

od dev4
kawa

Kawa jak z kawiarni w Twoim domu? Tak, to możliwe. Wystarczy zakupić dobrej jakości urządzenie, które w jedną krótką chwilę przygotuje smaczny i aromatyczny napój. Jakie ekspresy do kawy Jura cieszą się popularnością? Kilka propozycji godnych uwagi znajdziesz poniżej.

Potrzeby i oczekiwania

Oferta ekspresów do kawy jest tak bogata, że każdy miłośnik małej czarnej znajdzie sprzęt spełniający jego wymagania. Warto jednak przed zakupem zastanowić się, jakie potrzeby i oczekiwania są najważniejsze, aby móc zdecydować się na jak najlepsze urządzenie. Jaki ekspres do kawy Jura wybrać? Weź pod uwagę takie cechy, jak design, moc urządzenia, wybór kaw, energooszczędność i zakres dodatkowych funkcji. Ważny jest również system spieniania mleka, a także możliwość automatycznego czyszczenia. Określ swoje potrzeby i oczekiwania, a bez problemu znajdziesz odpowiedni ekspres do kawy Jura. W kolejnych akapitach odnajdziesz kilka przykładowych modeli, które cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród miłośników smacznej aromatycznej kawy.

Ekspres do kawy Jura – jaki wybrać?

Wybór ekspresu do kawy Jura to nic trudnego, gdyż w ofercie dostępne są urządzenia spełniające różne oczekiwania. Model A1 Piano skradnie serca osobom, które mają ograniczone możliwości wyboru ze względu na powierzchnię kuchni. Ma niewielkie rozmiary, jest bardzo elegancki, a więc może stać się modną ozdobą. Jura A1 Piano posiada młynek Aroma G3, który charakteryzuje się wysoką wydajnością. Warto również wspomnieć o Inteligentnym Systemie Wstępnego Zaparzania, dzięki czemu smak przygotowanej kawy rozpieszcza kubki smakowe nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Jeśli zastanawiasz się, jaki ekspres do kawy Jura może spełnić Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na model D60 Piano Black. Urządzenie może przygotować wiele rodzajów kaw oraz umożliwia przyrządzenie dwóch napojów jednocześnie. Na uwagę zasługuje czytelny wyświetlacz i wygodne pokrętła, dzięki którym obsługa urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana. Model Jura D60 Piano Black posiada młynek Aroma G3, Inteligentny System Wstępnego Zaparzania oraz funkcję Gładkiej Pianki.

W tym zestawieniu nie mogła zabraknąć ekspresu do kawy Jura E6 Platin. Model ten jest nieco większy, ale jego możliwości są imponujące. Urządzenie może zmieścić do 280 g ziaren i umożliwia wybór mocy kawy. Jura E6 Platin wyposażony jest nowoczesne funkcje, dzięki czemu obsługa jest prosta, a napoje aromatyczne i pełne smaku.

Poszukiwaczom profesjonalnego ekspresu do kawy Jura, można polecić także model E8 Platin. Z jego pomocą można przygotować napoje o różnej intensywności. Urządzenie posiada inteligentny system wody z automatycznym czujnikiem filtra, podwójną wylewkę kawy, zintegrowane systemy czyszczenia i płukania. Model ten jest bardzo elegancki oraz sprawdzi się w każdej kuchni.

Propozycja kolejnego profesjonalnego ekspresu do kawy Jura to model Z6 Diamond Black. Urządzenie przygotowuje aksamitną piankę, umożliwia regulację temperatury mleka, jest proste w obsłudze i wygląda nowocześnie. Jura Z6 Diamond Black potrafi sporządzić espresso, cappuccino, ristretto i wiele innych napojów. Warto także wspomnieć, że do wszystkich elementów sterujących użytkownik ma dostęp od frontu ekspresu.

Jura ekspres do kawy a opróżnianie tacki

Wiesz już jaki ekspres do kawy Jura wybrać. Gdy już się w niego zaopatrzysz, warto dowiedzieć się, co robić, gdy urządzenie wyświetla komunikat o konieczności opróżnienia tacki. Jest to jeden z najpowszechniejszych problemów, który można szybko i łatwo rozwiązać. W takim wypadku kłopot sprawia osad. Należy wyjąć tackę ociekową, dokładnie umyć styki pod bieżącą wodą, a następnie osuszyć ją. Po takim zabiegu można włożyć element na miejsce i ponownie użyć ekspresu.

Jeśli pomimo oczyszczenia tacki ekspres nie działa prawidłowo, warto skorzystać z usług profesjonalistów. W serwisie Jura we Wrocławiu fachowcy szybko rozwiążą problem. Niezależnie od tego, jaki model posiadasz, wszystkie ekspresy do kawy tej marki są dobrze znane serwisantom, a więc naprawa nie stanowi problemu.

0 Komentarz

Podobne