Strona główna » Czym wyróżnia się taras ultrashield?

Czym wyróżnia się taras ultrashield?

od dev4
taras

Taras łączy ze sobą ogród oraz wnętrze domu, dlatego powinien tworzyć harmonijną całość z ogrodową roślinnością, z elewacją domu oraz ze stylem pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania doskonale spełniają ten wymóg, wprowadzają do otoczenia estetykę i są niezwykle odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Tarasy mogą mieć różną wysokość oraz wielkość, ale we wszystkich aranżacjach najważniejsza jest powierzchnia. Powinna być ona odporna na intensywne użytkowanie, ale też estetyczna. Taki taras można uzyskać wykorzystując deski tarasowe ultrashield.

Czym są deski tarasowe ultrashield?

Deski tarasowe ultrashield są połączeniem naturalnego drewna z tworzywem sztucznym. Surowce wysokiej jakości oraz sam proces technologiczny pozwala osiągnąć materiał najwyższej klasy, który cechuje się niezwykłą żywotnością, odpornością oraz elegancją. Deski ultrashield idealnie imitują naturalne drewno, przy czym pozbawione są jego wad. Produkt jest całkowicie odporny na wodę, mróz oraz nie odbarwia się pod wpływem promieni UV.

Taras z desek kompozytowych jest też niewrażliwy na intensywne użytkowanie, nie ściera się i nie trzeba go konserwować. Te cechy sprawiają, że warto zdecydować się na taras ultrashield. Poznań to miejsce, gdzie wiele osób postawiło na jakość oraz na estetykę i ozdobiło swój ogród za pomocą tarasu wyłożonego deskami ultrashield.

Deski kompozytowe są materiałem używanym przez właścicieli domów, ale też mieszkań, ponieważ znakomicie wyglądają na balkonach oraz na tarasach, a ich montaż jest stosunkowo prosty. To materiał, który jest często wybierany, jako wykończenie w ogródku kawiarnianym lub na patio w restauracji. Deska jest bardzo odporna, nawet jeśli jest intensywnie użytkowana i narażona na działanie wilgoci oraz mrozu.

Jak kładzie się taras ultrashield? Poznań pokazuje!

Na początku warto wybrać odpowiedni rodzaj deski tarasowej. Bogactwo kolorów oraz wzorów to coś, co wyróżnia ultrashield. Deski imitują praktycznie każde naturalne drewno, które używane jest do wykończenia podłóg i tarasów. Wśród produktów marki ultrashield znaleźć można jasne drewno, brązowe, ciemne, a nawet popielate. Dzięki temu nawet najbardziej wymyślna aranżacja może zostać bez trudu zrealizowana.

Kolejnym zadaniem jest wybranie rodzaju konstrukcji tarasu. Zazwyczaj taras buduje się na specjalnych legarach albo na betonowej posadzce. Każde z tych rozwiązań jest optymalne, jeśli tworzy się taras ultrashield, Poznań jest tego najlepszym przykładem. Firmy zajmujące się montażem tarasów używają profesjonalnego sprzętu do docinania desek i przykręcania legarów. Pozwala to uzyskać estetyczne wykończenie, ogranicza uszkodzenie materiału i sprawia, że praca jest szybka i sprawna.

Deski tarasowe przykręca się do konstrukcji nośnej tarasu. Mogą być to legary wykonane z kompozytu, z drewna lub profile aluminiowe, które również są znakomitą konstrukcją pod deski ultrashield. Pierwszą deskę kompozytową montuje się za pomocą klipsów startowych. Kolejne elementy tarasu mocuje się do desek. Całość należy zabezpieczyć listwą wykończeniową oraz zaślepkami. Dzięki temu łączenia desek są niewidoczne, a całość wygląda bardzo estetycznie.

0 Komentarz

Podobne